O nas

Segregatory24 to niezawodny partner w zakresie produkcji segregatorów i innych materiałów prezentacyjnych wykonanych z tektury litej. Niezależnie od tego, czy poszukujesz unikatowego produktu z indywidualnym wzorem, czy potrzebujesz niewielkiego nakładu do wykorzystania na potrzeby twojej firmy, czy też chcesz szybko zrealizować zamówienie większej partii segregatorów – zapraszamy do nas! Jako nasz klient, możesz czerpać korzyści z prawie 30 – letniego  doświadczenia w zakresie indywidualnej i masowej produkcji wysokiej klasy segregatorów oraz innych materiałów prezentacyjnych.

Jesteśmy liderem na rynku produkcji spersonalizowanych segregatorów. Dysponujemy profesjonalnym parkiem maszynowym, który gwarantuje najwyższą jakość usług i szybką realizację zleceń. Na indywidualne zamówienie wykonujemy także inne produkty prezentacyjne, m.in . teczki, prezentery, etui, wizytowniki, stojaki na ulotki.

Doświadczenie i najwyższa jakość

Co nas wyróżnia?

Naszą przygodę z produktami z tektury litej zaczęliśmy w 1997 roku, zajmujemy się produkcją spersonalizowanych segregatorów i innych materiałów prezentacyjnych. W naszej pracy zawsze stawiamy na najwyższą jakość wykonania, niezależnie od tego, czy produkujemy pojedynczy egzemplarz, czy wielotysięczny nakład. U nas zamówisz dokładnie taki produkt, jakiego potrzebujesz, w tylu egzemplarzach, ile potrzebujesz.

Najwyższa jakość druku

Nasze segregatory w zależności od wielkości nakładu drukowane są cyfrowo bądź offsetowo. Technologia druku cyfrowego jest idealnym rozwiązaniem jeśli chcemy działać szybko i produkujemy małe nakłady. Natomiast w przypadku realizacji średnich i większych ilości produktu zastosowanie znajduje druk offsetowy.

Zalety druku cyfrowego:

  • Możliwa jest produkcja nawet jednej sztuki.
  • Elastyczność druku – krótkie serie z różnymi motywami, druk spersonalizowany, w każdej chwili istnieje możliwość zamówienia dodruku z aktualnymi danymi.
  • Gotowy produkt w najkrótszym możliwym czasie.

 Zalety druku offsetowego:

  • Bardzo wysoka jakość w zakresie kolorystyki jak i pasowania stron.
  • Możliwe jest stosowanie dowolnej liczby kolorów specjalnych, oprócz standardowych kolorów CMYK.
  • Opłacalność druku przy większych nakładach.

Drukujemy w skali kolorów CMYK, a gdy w projekcie użyte są kolory specjalne, wówczas ceny powinny być negocjowane indywidualnie.

Wykończenie i zabezpieczenie

Produkt zamówiony u nas jest niezwykle trwały i zachowuje swój połysk na długo. Dlaczego to się dzieje? Dzięki laminowaniu, czyli pokrywaniu papieru specjalną folią. Usługa laminowania zawarta jest w cenie każdego zamawianego produktu. Ty decydujesz o tym, czy chcesz, by twój produkt zabezpieczony został folią błyszczącą, czy matową, lub matową odporną na zarysowania. Bez względu na to jednak, którą z folii wybierzesz, otrzymasz produkt najlpeszej jakości, zarówno pod względem estetycznym, jak i użytkowym. Laminacja chroni bowiem powierzchnię papieru przed brudem, wilgocią i innymi czynnikami zewnętrznymi.

Technologia i materiały

Zamawiając spersonalizowane produkty w Segregatory24 możesz mieć pewność, że do ich produkcji wykorzystane zostaną tylko materiały najlepszej jakości. Materiały, które sprawdziły się już miliony razy na innych naszych produktach. Taką gwarancję masz niezależnie od tego, czy zamawiasz jedną sztukę, czy zlecasz produkcję dużego nakładu.
Decydujesz także o wyglądzie produktu. Wybierasz rodzaj mechanizmu i dodatkowe akcesoria, w ten sposób dostosowując jego wygląd do swoich indywidualnych potrzeb.

Doskonałe dodatki

Poszukujesz do swojego segregatora innych akcesoriów? Możesz wyposażyć go w specjalny metalowy uchwyt, ułatwiający zdejmowanie z półki, możesz też dodatkowo zabezpieczyć rogi i krawędzie, możesz dodać kieszonkę na wizytówkę, lub płytę DVD. W zakresie akcesoriów masz szerokie pole do popisu!

Wybrane akcesoria:

  • Kółko grzbietowe – to metalowy otwór na palec montowany w grzbiecie, który ułatwia zdejmowanie segregatora z półki.
  • Oczka RADO – to owalne, metalowe otwory montowane w pierwszej stronie okładki. Dzięki RADO istnieje możliwość zamknięcia segregatora, przez co nawet pod ciężarem dużej ilości dokumentów segregator jest stabilny. Przy użyciu RADO zmniejsza się szerokość grzbietu.
  • Praktyczne kieszonki samoprzylepne – pozwalają na swobodne umieszczanie dodatkowych elementów w segregatorze.  W ofercie znajdują się kieszonki na wizytówki (100x60mm), kieszonki trójkątne (170x170mm), kieszonki na DVD (130x130mm) i kieszonki grzbietowe na etykiety.
  • Rzep 3M™ Dual Lock™ – transparentny rzep z tworzywa sztucznego, jego mechanizm oparty jest na współdziałaniu setek mikro-zaczepów w kształcie grzybków, gęsto rozmieszczonych na powierzchni samoprzylepnej taśmy.

Czekamy na twoją opinię!

Niezależnie od tego ile lat doświadczenia w produkcji mamy za sobą, Twoja opinia zawsze jest dla nas najważniejsza i pomaga nam nieustannie ulepszać nasze produkty.

Czekamy na opinie i pytania!

kontakt@segregatory24.pl